KEK
Fillimi / Lajmet / Kryeministri i vendit, Avdullah Hoti bën të ditur se ka rezultuar pozitiv në testin për virusin korona
Avdullah Hoti: Nesër në Bruksel diskutimet do të jenë pjesë e marrëveshjes finale për njohje reciproke

Kryeministri i vendit, Avdullah Hoti bën të ditur se ka rezultuar pozitiv në testin për virusin korona

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, përmes një shkrimi në rrjetin social, ka njoftuar se ka dalë pozitiv në testin për virusin korona. “Kam bërë testin për COVID-19 dhe kam rezultuar pozitiv. Nuk kam shenja, përveç një kollë shumë të lehtë. Nga sonte jam në izolim për dy javët në vazhdim. Do të kryej obligimet nga shtëpia”, ka shkruar ai.

Kontrolloni gjithashtu

Zafir Berisha, zëvendësministri i Brendshëm, menjëherë pasi mori postin tjetër si koordinator nacional për siguri kibernetike, ishte cak i

Koordinator nacional për siguri kibernetike, Zafir Berisha thotë se llogaria e tij hakuar nga qendra spiunazhit rus në Serbi

Zafir Berisha, zëvendësministri i Brendshëm, menjëherë pasi mori postin tjetër si koordinator nacional për siguri ...