KEK
Fillimi / Lajmet / Kryeministri i vendit, Avdullah Hoti takon Komisionin Ekzekutiv për luftimin, monitorimin dhe reagimin ndaj COVID-19
Kryeministri i vendit, Avdullah Hoti takon Komisionin Ekzekutiv për luftimin, monitorimin dhe reagimin ndaj COVID-19

Kryeministri i vendit, Avdullah Hoti takon Komisionin Ekzekutiv për luftimin, monitorimin dhe reagimin ndaj COVID-19

Komisioni Ekzekutiv për luftimin, monitorimin dhe reagimin ndaj COVID-19 do të mblidhet sot në orën 13:00. Në këtë takim do të marrë pjesë edhe kryeministri Avdullah Hoti, ndërsa pas këtij takimi, ai do të dalë në konferencë për media. “Kryeministri Avdullah Hoti, merr pjesë në takimin e Komisionit Ekzekutiv për luftimin, monitorimin dhe reagimin ndaj SarS CoV2 – COVID-19. Pas takimit do të ketë konferencë për media”, thuhet në njoftimin e ZKM-së.

Kontrolloni gjithashtu

Evgjeni Thaçi: Fshehja e letrës së z. Simmons është veprim skandaloz i kryetarit të Komisionit për Legjislacion, Shkemb Manaj

Evgjeni Thaçi: Fshehja e letrës së z. Simmons është veprim skandaloz i kryetarit të Komisionit për Legjislacion, Shkemb Manaj

Deputetja e PDK-së, Evgjeni Thaçi, ka drejtuar  kritika realiste dhe të dëshmuara për kryetarin e ...