KEK
Fillimi / Lajmet / Kryesia e Kuvendit të Kosovës vazhdon punën pas dështimit të mbledhjes së djeshme
Kryesia e Kuvendit

Kryesia e Kuvendit të Kosovës vazhdon punën pas dështimit të mbledhjes së djeshme

Kryesia e Kuvendit të Kosovës, pas dështimit të mbajtjes së mbledhjes së djeshme në mungesë të kuorumit, ka vendosur që të vazhdojë punën edhe sot për të shqyrtuar  pikat e mbetura të rendit të ditës por edhe disa pika të reja. Duke filluar në orën 12:00, pika të rendit të ditës që do të diskutohen nga kryetarët e Grupeve Parlamentare të Kuvendit.

Kontrolloni gjithashtu

Enver Hoxhaj: Qeveria e drejtuar nga Albin Kurti dhe ministrat e tij nuk kanë platformë qeverisje

Hoxhaj: Serbia ka vetëm një opsion përpara dhe ai është që ta pranojë Kosovën si shtet të pavarur

Ushtruesi i detyrës së kryetarit të Partisë Demokratike të Kosovës, Enver Hoxhaj ka thënë se ...