MIT
kek
Airport Adem Jashari
Fillimi / Institucionet / Kryetari Asllanaj, priti në takim Kryetaren e ShKA “Jehona Shqiptare”

Kryetari Asllanaj, priti në takim Kryetaren e ShKA “Jehona Shqiptare”

Kryetari i Komunës së Suharekës z.Sali Asllanaj, priti në takim Kryetaren e Shoqatës Kulturore Artistike “Jehona Shqiptare” Znj.Zamira Korançe me të cilën bisedoj rreth bashkëpunimit mes Komunës së Suharekës dhe Shoqatës për manifestime kulturore dhe spektakle të ndryshme.

Kryetari Asllanaj falënderoj Kryetaren e shoqatës znj.Korançe për gatishmërinë e bashkëpunimit dhe interesimit që po tregon për Komunën e Suharekës.

Kontrolloni gjithashtu

U mbajt takim pune me drejtorët e shkollave të Komunës së Deçani

U mbajt takim pune me drejtorët e shkollave të Komunës së Deçanit, ku temë e ...