vipa
driloni com
Fillimi / Institucionet / Kryetari Begaj uron të gjithë besimtarët me rastin e muajit të Ramazanit
Kryetari i Malishevës, Ragip Begaj ka folur për investimet që janë bërë gjatë kohës sa ka qeverisur gjatë mandatit të kaluar

Kryetari Begaj uron të gjithë besimtarët me rastin e muajit të Ramazanit

Me rastin e fillimit të muajit të madhërishëm të Ramazanit, kryetar i Komunës së Malishevës, Ragip Begaj, uron të gjithë besimtarët. “Ju uroj agjërim të lehtë dhe uroj që zoti ta pranoj agjërimin tuaj, në këtë muaj të shenjtë të Ramazanit”, ka thënë mes tjerash në urimin e tij, kryetari Begaj, drejtuar qytetarëve të besimit islam.

Kontrolloni gjithashtu

U MBAJT MBLEDHJE KOMEMORATIVE NË NDERIM TË JETËS DHE VEPRËS SË PROFESORIT MUJË SHALA

Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi mbajti fjalë rasti në mbledhjen komemorative të ...