Limak Kosovo
Fillimi / Institucionet / Kryetari Begaj uron të gjithë qytetarët me rastin e 12 vjetorit të Pavarësisë
Kryetari i Malishevës, Ragip Begaj ka folur për investimet që janë bërë gjatë kohës sa ka qeverisur gjatë mandatit të kaluar

Kryetari Begaj uron të gjithë qytetarët me rastin e 12 vjetorit të Pavarësisë

Kryetari i komunës së Malishevës Ragip Begaj me rastin e ditës së Pavarësisë i ka uruar të gjithë qytetarët kudo ku janë, ai ndër të tjera ka thënë: Të nderuar qytetarët të Komunës së Malishevës, ju uroj 17 Shkurtin – Ditën e Pavarësisë së Kosovës. Në këtë ditë të shenjtë të Republikës së Kosovës, më lejoni që në veçanti ti uroj të gjitha familjet e dëshmorëve të kombit dhe martirëve, invalidët dhe veteranët e luftës së lavdishme të UÇK-së.

Urime 12 vjetori i Pavarësisë së Republikës sonë.

Sinqerisht i juaji, Ragip Begaj-Kryetar i Komunës së Malishevës.

Kontrolloni gjithashtu

Piraj: “Është hapur një portë e madhe për prodhimet e mishit dhe qumështit nga Kosova drejt BE-së”

Në gazetën zyrtare të  Bashkimit Evropian është publikuar vendimi për përfshirjen e Kosovës në listën ...