MIT
Airport Adem Jashari
kek
Fillimi / Institucionet / Kryetari Jashari, uron fillimin e vitit të ri shkollorë
Bekim Jashari: Nexhmedin Spahiu pë mua është niveli ma i ultë i njeriut, i cili shpif për ditëlindjen e Legjendarit

Kryetari Jashari, uron fillimin e vitit të ri shkollorë

 

Kryetari i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, uron fillimin e vitit të ri shkollorë, kryetari Jasharindër të tjera është shprehuer: “Të nderuar udhëheqës të arsimit, drejtorë të shkollave, mësimdhënës dhe nxënës të Komunës së Skenderajt

Urime viti i ri shkollor 2019/2020!

Ju dëshiroj vit të suksesshëm, shumë kreativitet në punë,mësim, durim për të tejkaluar çdo vështirësi eventuale si dhe komunikim e bashkëpunim për më të mirën e arsimimit të brezave te rinj.

Gjithë të mirat dhe suksese të reja!”.

Kontrolloni gjithashtu

Takohen kryetarët e dy komunave, Deçanit dhe Plavës ,rruga Deçan-Plavë cilësohet te jetë projekt shekullorë dhe vepër jetësorë

Kryetari i komunës së Deçanit Bashkim Ramosaj me bashkëpunëtorë dhe zyrtar të Ministrisë së Infrastrukturës, ...