Kryetari Latifi, mbajti mbledhjen e radhës me drejtorët t Drejtorive

Kryetari i komunës së Rahovecit Smajl Latifi, nën shoqërimin e Kabinetit të tij, mbajti takimin e rregullt me drejtorët e drejtorive komunale.

Gjatë diskutimeve, u raportua për punët e javës që shkoi dhe planet që priten të realizohen gjatë kësaj jave.

Kontrolloni gjithashtu

Kryetari Haliti dhe përfaqësues të organizatës “CNVP” bashkëbiseduan rreth investimeve  të mundeshe në fushën e ngrohjes me biomasë

Kryetari i komunës së Vitisë, Sokol Haliti,  ka pritur sot në takim përfaqësues nga organizata …