tv dielli
MIT
kek
Airport Adem Jashari
Fillimi / Institucionet / Kryetari Latifi, si çdo të enjte edhe sot takoi qytetarët

Kryetari Latifi, si çdo të enjte edhe sot takoi qytetarët

Si çdo të enjte, Kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi, edhe sot i ka pritur palët në zyrën e punës, ku është njoftuar drejtpërdrejt nga qytetarët për hallet, problemet dhe nevojat që qytetarët kanë. Pritja e palëve, apo takimet e drejtpërdrejta me qytetarë mbahen çdo të enjte, nga ora 13:00.

Edhe sot, sikur edhe herëve tjera, Kryetari Latifi, përveç gatishmërisë për ti dëgjuar qytetarët për nevojat e tyre, në të gjitha raste ju ka ofruar mbështetjen e tij, apo ju ka dhënë këshillat dhe e udhëzimet e nevojshme, varësisht nga natyra e rasteve të paraqitura nga qytetarët.

Kontrolloni gjithashtu

Ministri Abdixhiku priti në takim ambasadoren e Kroacisë

Ministri i Infrastrukturës dhe Ambientit, Lumir Abdixhiku, ka pritur në takim ambasadoren e Kroacisë në ...