Airport Adem Jashari
mbpzhr 2018
MIT
akp deri me 5 maj
kek
valamobile
Fillimi / Lajmet / Lubizhda e Hasit sot me një tubimi përkujtimor i nderon 14 dëshmorët dhe 40 martirët e këtij fshati
Lubizhda e Hasit sot me një tubimi përkujtimor i nderon 14 dëshmorët dhe 40 martirët e këtij fshati

Lubizhda e Hasit sot me një tubimi përkujtimor i nderon 14 dëshmorët dhe 40 martirët e këtij fshati

Sot në fshatin Lubizhdë të Hasit, do të mbahet tubimi përkujtimor për 14 dëshmorët dhe 40 martirët e këtij fshati. Në këtë tubim përkujtimor merr pjesë edhe kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj. Tubimi do të mbahet në orën 13:00.

Kontrolloni gjithashtu

BSPK më 1 maj do të organizojë protesta kundër vdekjeve në vendin e punës

BSPK më 1 maj do të organizon protestë kundër vdekjeve në vendin e punës

Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës më 1 maj të këtij viti, në Ditën ...