KEK
Fillimi / Lajmet / Me rastin e 25 vjetorit të rrëmbimit dhe vrasjes së Remzi Hoxhës, mbahet Konferencë për Media, në Swiss Diamond Prishtina
Remzi Hoxha

Me rastin e 25 vjetorit të rrëmbimit dhe vrasjes së Remzi Hoxhës, mbahet Konferencë për Media, në Swiss Diamond Prishtina

Me rastin e 25 vjetorit të rrëmbimit dhe vrasjes së  Remzi Hoxhës, mbahet Konferencë për Media, në Swiss Diamond Prishtina, të mërkurën, më 21 tetor në orën 13:00. Djali i veprimtarit të madh të çështjes kombëtare, Ardian Hoxha ka bërë të ditur se as 25 vite vuajtjesh, maltretimesh dhe torturave psikike e emocionale, familja jonë ka vendosur t’i jap fund kërkimit të pafund të eshtrave të tij dhe të mbyllim këtë kapitull të tmerrshëm të jetës tonë. Vitin që vjen, më 21 tetor, 2021, do bëjmë varrin dhe memorialin e babait tonë, Remzi Hoxha me ç’ rast ju njoftojmë edhe për detajet tjera.

Me respekt,

Ardian Remzi Hoxha.

Kontrolloni gjithashtu

Time Kadrijaj: Burri i Vjosa Osmanit merr pagë nga shteti i Kosovës por rrallë herë duket në vendin e tij të punës

Time Kadrijaj: Burri i Vjosa Osmanit merr pagë nga shteti i Kosovës por rrallë herë duket në vendin e tij të punës

Deputetja nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Time Kadrijaj, kërkon llogari nga bashkëshorti ...