KEK
Fillimi / Institucionet / Ministri Reçica takon kryetarin e Komunës së Prizrenit

Ministri Reçica takon kryetarin e Komunës së Prizrenit

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica priti në takim kryetarin e Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka.

Në takim u bisedua për avancim të përpjekjeve të përbashkëta që nëpërmjet projekteve konkrete, të kontribuohet në rritjen e mirëqenies së qytetarëve të Prizrenit.

Ministri Reçica tha se MPMS tashmë ka një bashkëpunim të mirëfilltë me Komunën e Prizrenit dhe ky bashkëpunim do të vazhdojë edhe më tutje.

Kontrolloni gjithashtu

Në prag të inaugurimit të presidentit të SHBA-së, kryetari Haliti në shenjë respekti vendosi lule në memorialin e Beau Biden, djalit të ndjerë të presidenti amerikan dhe të diplomatit Richard Holbrooke

Kryetari i komunës së Vitisë, Sokol Haliti, me bashkëpunëtor kanë vendosur sot kurora lule në ...