mbpzhr 2018
MIT
Airport Adem Jashari
kek
Fillimi / Institucionet / MKRS organizon nënshkrimin e kontratave start-up për të rinj

MKRS organizon nënshkrimin e kontratave start-up për të rinj

Të premtën me 8 nëntor 2019 në ora 11:00, në Bibliotekën Kombëtare të Kosovës në Prishtinë, do të mbahet ceremonia e nënshkrimit të kontratave për 85% përfitues të rinj të granteve start-up.

Në ceremoninë e nënshkrimit do të merr pjesë edhe Ministri në detyrë i Ministrisë, Kulturës, Rinisë dhe Sportit, z.Kujtim Gashi.

Kontrolloni gjithashtu

Nisën punimet në ndërtimin e memorialit ,,Dëshmorët e Kombit ‘’ në fshatin Carrabreg i Ulët

Në afërsi të SHFMU ,,Lidhja e Prizrenit’’ kanë nisur punimet për ndërtimin e memorialit ,,Dëshmorët ...