Airport Adem Jashari
mbpzhr 2018
MIT
kek
Fillimi / Lajmet / Mustafa: LDK-ja është në bisedime me VV dhe PSD për rrëzimin e Qeverisë
Isa Mustafa, thotë se ka individë që shpenzojnë shuma të majme të parave të vjedhura për të përçarë LDK-në

Mustafa: LDK-ja është në bisedime me VV dhe PSD për rrëzimin e Qeverisë

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka thënë se janë duke u zhvilluar bisedime me Vetëvendosjen e Partinë Social-Demokrate për rrëzimin e Qeverisë. “Ne jemi në biseda me Vetëvendosjen, në një formë ka edhe kontakte me Partinë Socialdemokrate që kjo punë të bëhet dhe si LDK ne jemi në gjendje prej sot me i dhënë nënshkrimet tona e do t’i japim për aq deputetë sa jemi në Kuvend. Duhet sa më shpejtë që t’ia thyejmë këmbët kësaj qeverisje sepse është e padobishme për Kosovën” ka thënë mes tjerash  kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa.

Kontrolloni gjithashtu

Thaçi: UÇK nuk u mposht nga ofansivat e shtatorit 1998 në saje të guximit dhe trimërisë së dëshmorëve dhe heronjve tanë

Thaçi: UÇK nuk u mposht nga ofansivat e shtatorit 1998 në saje të guximit dhe trimërisë së dëshmorëve dhe heronjve tanë

Kryetari i Kosovës, Hashim Thaçi, ka kujtuar Xhevë dhe Fehmi Lladrovcin në 21 vjetorin e ...