Airport Adem Jashari
tv dielli
kek
MIT
Fillimi / Institucionet / Në 12 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës Kryetari Ramosaj nderon të rënët

Në 12 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës Kryetari Ramosaj nderon të rënët

Kryetari i komunës së Deçanit Bashkim Ramosaj, së bashku me bashkëpunëtor dhe shoqatat e dala nga lufta e UÇK-së, me rastin e 12 vjetorit të Pavarësisë kanë bërë homazhe dhe vendosje të kurorave me lule, për ti përkujtuar Heronjtë dhe Dëshmoret e Kombit të renë në Altarin e Lirisë për këtë ditë.

Përjetësisht përkulem para sakrificës dhe të rënëve për liri.

Lavdi!

Kontrolloni gjithashtu

Kryetari Haliti vizitoi stafin mjekësor të QKMF-së në Viti

Kryetari i komunës së Vitisë Sokol Haliti, ka vizituar Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare në ...