kek
Airport Adem Jashari
tv dielli
MIT
Fillimi / Njoftime / Nesër në Vojnoc të Shtimës inaugurohet shtëpia e ndërtuar për fëmijët e veteranit postmortum Bekim Mehmeti – Zharava
Nesër në Vojnoc të Shtimës inaugurohet shtëpia e ndërtuar për fëmijët e veteranit postmortum Bekim Mehmeti - Zharava

Nesër në Vojnoc të Shtimës inaugurohet shtëpia e ndërtuar për fëmijët e veteranit postmortum Bekim Mehmeti – Zharava

Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së – dega Ferizaj dhe Këshilli Organizativ i fshatit Vojnoc në Shtime i njoftojnë bashkëluftëtarët se me rastin e 20 vjetorit të Ditës së Çlirimit inaugurohet shtëpia e ndërtuar për fëmijët e veteranit postmortum Bekim Mehmeti – Zharava. Kjo ngjarje do të zhvillohet me datën 22 qershor 2019 në orën 18:00.

Kontrolloni gjithashtu

Lahi Brahimaj: Njoftim përkujtimor për jetët e pafajshme të humbura 21 vite më parë, në Kralan

Kujtojmë sot jetët e pafajshme të humbura 21 vite më parë në Kralan. Gjenocidi serb ...