kek
Airport Adem Jashari
valamobile
MIT
mbpzhr 2018
Fillimi / Institucionet / Njoftim nga MKRS-ja

Njoftim nga MKRS-ja

Njoftohen te gjitha institucionet përkatëse kulturore, edukative arsimore, produksionet filmike dhe shoqatat e filmit, se shtyhet afati për dorëzimin e nominime për Çmimin Kombëtar për Vepër Jetësore “Bekim Fehmiu” dhe Çmimi Vjetor për kinematografi.

Afati për dorëzimin e nominimeve për çmimet e Konkursit, është deri me 24.05.2019.

Kontrolloni gjithashtu

Përkujtohet dëshmori Halim Brahimi

Kryetari i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari së bashku me drejtorët komunal, deputetin e Parlamentit ...