tv dielli
Airport Adem Jashari
kek
MIT
Fillimi / Institucionet / Njoftim për shënimin e 21 vjetorit të rënies heroike të dëshmorëve: Muhamet Malsori, Hysni Duraku, Isak Hoti, Sinan Hoti, Sedat Hoti, Hida Hoti, Ismet Hoti dhe Skender Hameli

Njoftim për shënimin e 21 vjetorit të rënies heroike të dëshmorëve: Muhamet Malsori, Hysni Duraku, Isak Hoti, Sinan Hoti, Sedat Hoti, Hida Hoti, Ismet Hoti dhe Skender Hameli

Komuna e Rahovecit dhe OVL e UÇK- së dega në Rahovec organizon Tubim Përkujtimor në nderim të dëshmorëve të Kombit: Muhamet Malsori, Hysni Duraku, Isak Hoti, Sinan Hoti, Sedat Hoti, Hida Hoti, Ismet Hoti dhe Skender Hameli, të mërkurën me 4 dhjetor 2019 do të bëhen homazhe dhe nderohen dëshmorët sipas kësaj agjende:

Në ora 11:00 – Për nder të 21 vjetorit të rënies së Dëshmorëve të Kombit: Muhamet Malsori, Hysni Duraku, Isak Hoti, Sinan Hoti, Sedat Hoti, Hida Hoti, Ismet Hoti dhe Skender Hameli, do të bëhen homazhe dhe nderime tek varrezat e dëshmorëve dhe Kompleksi Memorial në Krushë të Madhe.

Ora – 11:30 – nisja për në Pashtrik në vendin e rënies.

Lavdi Dëshmorëve të Kombit!

Kontrolloni gjithashtu

Inspektorët në Skenderajt kanë shqiptuar gjobë për biznesin që nuk i respektoj urdhëresat e Qeverisë

Inspektorët komunal të Skenderajt kanë shqiptuar edhe 200 euro gjobë si formë vetëdijesimi për biznesin ...