Pas një sëmundje të rëndë ka ndërruar jetë, Tush Lladrovci, babai i dëshmorit Fehmi Llardocvi

Pas një sëmundje të rëndë ka ndërruar jetë, Tush Lladrovci, babai i dëshmorit Fehmi Llardocvi

Pas një sëmundje të rëndë, ka ndërruar jetë, Tush Lladrovci, babai i heroit të kombit, Fehmi Lladorvci. Varrimi i të ndjerit bëhet sot, në varrezat e fshatit Gllanasellë të Drenasit, në orën 13:00. Lajmin e ke bërë të ditur, djali i tij, Ramiz Lladrovci, kryetar i komunës së Drenasit.

Kontrolloni gjithashtu

Amerika dhe Bashkimi Evropian presin që më së largu sot të arrihet një marrëveshje për qetësim të situatës në veriun e Kosovës

Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimi Evropian presin që sot  të arrihet një marrëveshja …