Fillimi / Institucionet / Për nderë të Pavarësisë së SHBA-së, u ngrit flamuri amerikan në Deçan dhe Gllogjan

Për nderë të Pavarësisë së SHBA-së, u ngrit flamuri amerikan në Deçan dhe Gllogjan

Në nderim të popullit mik amerikan dhe Pavarësisë së Shteteve të Bashkuara të Amerikës, në organizim të Komunës së Deçanit, u ngrit flamuri amerikan në Deçan dhe në Kompleksin Memorial të Dëshmorëve të Kombit në Gllogjan.

Zoti e bekoftë Kosovën!

Zoti i bekoftë Shtetet e Bashkuara të Amerikës!

Kontrolloni gjithashtu

Bilanci i sotëm me COVID në Malishevë: 1 i vdekur dhe 7 raste të reja

COVID-19, sot i ka marrë jetën një personi nga Komuna e Malishevës, ndërsa janë regjistruar ...