Fillimi / Institucionet / Përkujtohen dëshmoret Jeton e Naser Rama

Përkujtohen dëshmoret Jeton e Naser Rama

Me rastin e përvjetorit të rënies së dëshmorëve Jeton e Naser Ramaj, institucionet komunale, organizatat e dala nga lufta, përfaqësues të subjekteve politike, etj kanë bërë homazhe tek varret e dy të rënëve në varrezat e dëshmorëve në Viti, ku vendosën kurora lulesh.

Kontrolloni gjithashtu

Kryetari Latifi, takohet me punonjësit e administratës, diskutojnë për respektimin e orarit të punës dhe lehtësimin e shërbimeve për qytetarë

Në sallën e mbledhjeve të Kuvendit Komunal të Rahovecit, kryetari i Komunës, Smajl Latifi ka ...