Ramush Haradinaj dhe Besnik Tahiri

Ramush Haradinaj: Do ta kthejmë besimin e qytetarëve të Besianë me kandidatin për kryetar, Besnik Tahiri

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj,  gjatë fushatës për zgjedhjet vendore të 17 tetorit ka  premtuar se do ta kthejë besimin  e qytetarëve të Besianës me kandidatin për kryetar nga kjo parti. Me Besnikun në Besianë, do t’ ua  kthejmë besimin e llapjanëve, ka shkruar Haradinaj në një postim të tij, gjatë fushatës në Besianë.

Kontrolloni gjithashtu

Rrezarta Krasniqi: Kompromiset në dëm të Kosovës kjo qeveri i ka bërë standard të politikës së jashtme

Deputetja e LDK-së, Rrezarta Krasniqi, nuk beson që do të hiqen sanksionet e vendosura nga BE-ja

Deputetja e LDK-Së, Rrezarta Krasniqi nuk besojnë që do të hiqen sanksionet e vendosura nga …