Stacioni Policor në Skenderaj ka shënuar 18 vjetorin e pavarësimit

Stacioni Policor në Skenderaj sot në një organizim ka shënuar 18 vjetorin e pavarësimit të tij, kremtë në të cilën kanë marrë pjesë kryetari i Komunës, Fadil Nura, Bacë Rifat Jashari, përfaqësues të KFOR-it dhe zyrtarët policor.
Me këtë rast, kryetari Nura, duke i uruar krerët e Stacionit Policor dhe të gjithë zyrtarët tjerë, ka thënë se Komuna e Skenderajt do të vazhdojë të jetë bashkëpunuese në të gjitha fushat e përgjegjësisë, për t’u shërbyer qytetarëve me përkushtim dhe angazhim.
Gëzuar të gjithë policëve të Skenderajt!

May be an image of 5 people, people sitting, people standing and indoor

Kontrolloni gjithashtu

Homazhe tek varrezat e dëshmorëve në Komunën e Ferizajt

Kryetari i Komunës së Ferizajt, z. Agim Aliu së bashku me njësitë policore dhe qytetarët …