mbpzhr 2018
MIT
kek
Airport Adem Jashari
Fillimi / Lajmet / Vetëvendosja deklaron se derisa ende nuk ka rezultate zyrtare do të shtyhet festa e fitores
Vetëvendosja deklaron se derisa ende nuk ka rezultate zyrtare do të shtyhet festa e fitores

Vetëvendosja deklaron se derisa ende nuk ka rezultate zyrtare do të shtyhet festa e fitores

Albulena Haxhiu e Besnik Bislimi nga Lëvizja Vetëvendosje pak pas përfundimit të kohës së rregullt për votime si dhe pas publikimit të rezultateve të Exit Polit, janë deklaruar se partia e tyre  është fituese në zgjedhjet parlamentare të 6 tetorit  “Nga komisionerët dhe exit-pollet jemi fitues. Por më e rëndësishme për ne është vota e sovranit. Deri sa të kemi rezultate zyrtare do të shtyjmë festën. Bëjmë thirrje të bëhen komisionerët gardianë të votave”, janë shprehur zyrtarët e Vetëvendosjes.

Kontrolloni gjithashtu

Kryeshefi ekzekutiv i sekretariatit të KQZ-së, Enis Halimi ka vizituar vendin ku janë helmuar zyrtarët e KQZ-së

Kryeshefi ekzekutiv i sekretariatit të KQZ-së, Enis Halimi ka vizituar vendin ku janë helmuar zyrtarët e KQZ-së

Kryeshefi ekzekutiv i sekretariatit të KQZ-së, Enis Halimi ka vizituar vendin ku janë helmuar zyrtarët ...