KEK
Fillimi / Institucionet / 11 raste të reja pozitive me COVID-19 në Ferizaj dhe 83 të shëruar

11 raste të reja pozitive me COVID-19 në Ferizaj dhe 83 të shëruar

Nga njoftimi i IKSHPK-së lidhur me rastet e reja me COVID-19 në komunën e Ferizajt, bëhet e ditur se janë regjistruar edhe 11 raste të reja pozitive me këtë virus në Ferizaj që çon në 302 numrin e rasteve aktive dhe 83 të shëruar që çon në 4731 numrin e të shëruarve.

Shërim të shpejtë të infektuarve

#Mbanidistancën

#Vendosemaskën

Kontrolloni gjithashtu

Kryetari Aliu, njoftoi qytetarët për punën, të arriturat, sfidat dhe projektet në gjashtëmujorin e parë të këtij viti si dhe u diskutua edhe për Kornizën Afatmesme Buxhetore 2022-2024

Këtë të enjte është mbajt takimi i Kryetarit të Ferizajt, Agim Aliu me qytetarë për ...