kek
Airport Adem Jashari
MIT
Fillimi / Institucionet / Begaj uron të gjithë besimtarët Islam për festën e Kurban Bajramit
Kryetari i Malishevës, Ragip Begaj ka folur për investimet që janë bërë gjatë kohës sa ka qeverisur gjatë mandatit të kaluar

Begaj uron të gjithë besimtarët Islam për festën e Kurban Bajramit

 

Me rastin e festës së Bajramit të Vogël-Kurban Bajramit, Kryetari i Komunës së Malishevës, Ragip Begaj, i uron të gjithë besimtarët mysliman të Komunës së Malishevës.  “Të nderuar qytetarë të Komunës së Malishevës, të besimit mysliman, në emër të Komunës së Malishevës dhe emrin tim personal, ju uroj të gjithëve festën e Bajramit të Vogël-Kurban Bajramit. Në mënyrë të veçantë, i uroj të gjithë bashkatdhetarët tanë, ku do që janë, në vendlindje apo në mërgim. Uroj që kjo festë të sjellë paqe, solidaritet dhe mirësi, për të gjithë qytetarët pa dallim”.

Urime Festa e Kurban Bajramit!

Sinqerisht i juaji, Ragip Begaj-Kryetar i Komunës së Malishevës.

Kontrolloni gjithashtu

Juniku njofton qytetarët se ka filluar aplikimi për furnizim me dru zjarri për vitin 2020 në Pyjet Private

Komuna e Junikut njofton të gjithë qytetarët se ka filluar aplikimi për furnizim me dru ...