MIT
mbpzhr 2018
Airport Adem Jashari
kek
Fillimi / Institucionet / DKRS në Rahovec pranon donacion një kombi nga Qendra Rinore SHL-Kosova

DKRS në Rahovec pranon donacion një kombi nga Qendra Rinore SHL-Kosova

Drejtoria për Kulturë, Rini dhe Sport ka pranuar një kombi si donacion nga Qendra Rinore SHL-Kosova në Rahovec, në ceremoninë e dorëzim-pranimit të donacionit të pranishëm ishin kryetari i komunës së Rahovecit, Smajl Latifi, Bjondina Kleqka drejtoreshë e DKRS-së, Enis Durguti drejtori i SHL-Kosova dhe Afrim Sharku, anëtar i bordit në BK Rahoveci. Pas pranimi të donacionit, kryetari i komunës z.Smajl Latifi, ka falënderoj për këtë dhuratë të çmuar e cila është një ndihmës mjaftë e rëndësishme për sportistë tanë.

Kontrolloni gjithashtu

MIT dhe PK takohen për segmentin rrugor Zahaq-Hyrja e Pejës

Ministri i Infrastrukturës dhe Transportit Pal Lekaj, priti në takim përfaqësuesit e Policisë së Kosovës, ...