KEK
Fillimi / Institucionet / Doris Pack viziton Komunën e Vitisë

Doris Pack viziton Komunën e Vitisë

Ish Eurodeputetja gjermane, Doris Pack të martën (11.09.2019) pritet të vizitoj Komunën e Vitisë.

Për këtë qëllim në shenjë respekti dhe kontributit shumëvjeqar të saj për vendin tonë, Komuna ftonë qytetarët që të jenë prezent në Amfiteatrin e Parkut të Qytetit prej orës 18, ku mirëseardhjen do t’ia uroj kryetari i Komunës së Vitisë, z. Sokol Haliti.

Pack aktualisht është Presidente e EPP Woman, Grupimit më të madh politik Evropian, Partisë Popullore Evropiane.

 

Kontrolloni gjithashtu

Mbahet takimi i radhës i Task Forcës komunale për fillimin dhe mbikëqyrjen e zhvillimit të procesit mësimorë në kushte të Pandemisë së koronavirusit në Komunën e Hanit të Elezit

Mbahet takimi i radhës i Task Forcës komunale për fillimin dhe mbikëqyrjen e zhvillimit të ...