KEK
Fillimi / Lajmet / Edi Rama: Në ditët në vijim do të duhej një unitet më i madh kur do të dalin plagët edhe më të mëdha
Rama ka udhëtuar sot drejt Brukselit, ku do të takohet me presidenten e KE-së, Ursula von der Leyen

Edi Rama: Në ditët në vijim do të duhej një unitet më i madh kur do të dalin plagët edhe më të mëdha

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka deklaruar se në ditët në vijim do të duhej një unitet më i madh kur do të dalin plagët edhe më të mëdha. Rama në mbledhjen e Qeverisë, falënderoi të gjithë ata që kanë kontribuar e po kontribuojnë pas tërmetit në Shqipëri, duke thënë se do të menaxhojnë në mënyrë të rregullt çdo cent që japin. Ai ka lutur të gjithë ata të cilët nisen për të ndihmuar Shqipërinë, që të drejtohen te Ministria e Brendshme, për të ndihmuar në këtë mënyrë një shpërndarje sa më të mirë të këtyre ndihmave.

Kontrolloni gjithashtu

Vetëvendosje dhe LDK akuzojnë njëra tjetren për bllokimin e punës së Komisionit hetimor parlamentar për privatizim

Vetëvendosje dhe LDK akuzojnë njëra tjetren për bllokimin e punës së Komisionit hetimor parlamentar për privatizimin

Komisioni hetimor parlamentar lidhur me procesin e privatizimit në Kosovë ka miratuar listën me katër ...