MIT
Airport Adem Jashari
kek
mbpzhr 2018
Fillimi / Lajmet / Pas një sëmundje të rëndë është ndarë nga jeta Gani Abdullahu ish-luftëtarë i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës
Është ndarë jeta pas një sëmundje të rëndë Gani Abdullahu ish-luftëtarë i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës

Pas një sëmundje të rëndë është ndarë nga jeta Gani Abdullahu ish-luftëtarë i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës

Pas një sëmundje të rëndë, martën është ndarë nga jeta, Gani Abdullahu i cili ka qenë ish luftëtarë i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Zonën Operative të Llapit. I ndjeri, kishte shumë ditë që ishte i shtrirë spital dhe në gjendje të rëndë shëndetësore. Lajmin për vdekjen e tij e kanë bërë të ditur miq e bashkëluftëtarë të të ndjerit.

Kontrolloni gjithashtu

Tahiri: Partia Demokratike e Kosovës është më e vendosur se kurrë më parë për t’i ofruar vendit një qeverisje progresive

Tahiri: Partia Demokratike e Kosovës është më e vendosur se kurrë më parë për t’i ofruar vendit një qeverisje progresive

Ministri në detyrë i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka thënë se PDK-ja është e vendosur më ...