Ka vazhduar agjenda “Java e KFOR-it” në Ferizaj

Në ditën e dytë të aktiviteteve në kuadër të agjendës “Java e KFOR-it”, dhe në kuadër të agjendës në 150 vjetorin e themelimit të qytetit të Ferizajt, u zhvillua aktiviteti përgatitja fizike dhe mendore në jetën ushtarake, në hapësirat e Shkollës së Mesme të Lartë të Agrobiznesit “Zenel Hajdini”.

May be an image of 8 people and people standing

Kontrolloni gjithashtu

NPL “Ambienti” në Ferizaj, kanë ndërmarrë aksion për pastrimin e trotuarit, heqjen e barishteve, krasitjen e drunjve

Sot në orët e hershme të mëngjesit punonjësit e NPL “Ambienti” në Ferizaj, kanë ndërmarrë …