mbpzhr 2018
kek
MIT
Airport Adem Jashari
Fillimi / Lajmet / Kryekuvendari Veseli me maskë në kokë në Kuvend

Kryekuvendari Veseli me maskë në kokë në Kuvend

Edhe përpjekja e tretë e kryekuvendarit,  Kadri Veseli për të vazhduar punimet ka dështuar sikur dy përpjekjet paraprake për shkak të tymit lotsjellës që kanë hedhur deputetët e opozitës. Ai, me qëllim për të qëndruar në sallë, kishte vënë një maskë kundër tymit, por ka qenë i kotë qëndrimi më tej në sallën e Kuvendit.  Veseli sërish ka dhënë pesë minuta pauzë, në përpjekje me çdo kusht të vazhdojë punimet e Kuvendit. Herën e dytë dhe të tretë të hedhjes së gazit lotsjellës nuk ka hyrë në sallë kryeministri, zëvendësi i tij dhe asnjë nga ministrat.

Kontrolloni gjithashtu

Gjatë ditës së diel, në QNR janë rinumëruar mbi 500 vendvotime

Gjatë ditës së diel, në QNR janë rinumëruar mbi 500 vendvotime

Gjatë ditës së diel deri në orën 16:00, janë rinumëruar 499 vendvotime, apo rreth 36 ...