tv dielli
Airport Adem Jashari
MIT
kek
Fillimi / Institucionet / Kryetari Jashari bënë homazhe tek Kompleksi Memorial “Adem Jashari”, në Prekaz

Kryetari Jashari bënë homazhe tek Kompleksi Memorial “Adem Jashari”, në Prekaz

Kryetari i komunës së Skenderajt Bekim Jashari, së bashku me komunën e Drenasit, OVL te UÇK-së e qytetarë, bënë homazhe tek Kompleksi Memorial “Adem Jashari”, në Prekaz, në nderim të luftës e heroizmit të familjes Jashari.

Me këtë rast kryetari Jashari ka deklaruar se tani duhet të jemi të bashkuar për ta fuqizuar shtetin tonë, të ndërtuar me shumë mund e sakrificë!

Po ashtu nderime dhe homazhe në nderim të luftës së shenjtë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, është bërë edhe në Kompleksin Memorial të Dëshmorëve në Marinë.

Lavdi të rënëve për Liri e Pavarësi!

Kontrolloni gjithashtu

Komuna e Hanit të Elezit po vazhdon me sukses të menaxhon me zbatimin e masave e parandaluese kundër COVID-19

Në heshtje dhe pa panik, komuna e Hanit të Elezit po vazhdon me sukses të ...