KEK
Fillimi / Institucionet / Kryetari Jashari uron të gjithë qytetarët me rastin e ndërrimit të moteve
Bekim Jashari: Nexhmedin Spahiu pë mua është niveli ma i ultë i njeriut, i cili shpif për ditëlindjen e Legjendarit

Kryetari Jashari uron të gjithë qytetarët me rastin e ndërrimit të moteve

Kryetari i komunës së Skenderajt Bekim Jashari, me rastin e ndërrimit te moteve ju ka drejtuar qytetarëve me një videomesazh, duke uruar qe viti 2020 të jet vit i realizimit të synimeve dhe dëshirave te të gjithë qytetarëve. Kryetari Jashari me këtë rast i ka uruar dhe përshëndetur edhe të gjithë mërgimtarët të cilët kanë ardhur në Kosovë për ta pritur vitin e ri pranë familjarëve, po ashtu edhe të gjithë ata të cilët për arsye të ndryshme nuk kanë mundur të jenë në Kosovë, një urim i veçantë ju është bërë të gjithë familjeve të dëshmorëve, veteran e invalid të U Ç K-së dhe të gjithë atyre të cilët në këtë ndërrim te moteve janë në shërbim të qytetarëve.

Gëzuar Viti i Ri 2020, ardhshin mundësi dhe suksese të reja për të gjithë ju! Ka thënë me këtë rast kryetari Jashari.

Kontrolloni gjithashtu

Mbahet takimi i radhës i Task Forcës komunale për fillimin dhe mbikëqyrjen e zhvillimit të procesit mësimorë në kushte të Pandemisë së koronavirusit në Komunën e Hanit të Elezit

Mbahet takimi i radhës i Task Forcës komunale për fillimin dhe mbikëqyrjen e zhvillimit të ...