Fillimi / Institucionet / Kryetari Kuçi uron qytetarët me rastin e ndërrimit të moteve

Kryetari Kuçi uron qytetarët me rastin e ndërrimit të moteve

Kryetari i komunës së Junikut Agron Kuçi me rastin e ndërrimit të moteve ju ka drejtuar qytetarëve me urimin: Bashkëqytetar të dashur dhe ju miq të nderuar!

Me dëshirën që Viti i Ri 2020, t’i plotëson pritjet tuaja,

Uroj të jet Vit i shëndetit, begatisë, sukseseve, harmonisë, dashurisë, paqes dhe lumturisë në Familjet tona !

Gëzuar për mot e jetë !

Kontrolloni gjithashtu

Bilanci i sotëm me covid-19 në Malishevë, 2 të shëruar, 2 raste të reja dhe 1 i vdekur

Bilanci i sotëm i situatës me COVID-19, në Komunën e Malishevës, është 2 të shëruar, ...