Kryetari Kastrati falënderon qytetarëët dhe bizneseve për mirëkuptimin në këtë fazë të punimeve në projektin e sheshit bashkë me parkingun nëntokësor

Kryetari i komunës së Malishevës Ekrem Kastrati, u ka shprehur mirënjohje pa fund qytetarëve dhe bizneseve që po mirëkuptojnë në këtë fazë të punimeve në projektin e sheshit bashkë me parkingun nëntokësor. Një falënderim të veçantë për pjesëtarët e Policisë së Kosovës, që po bëjnë punë fisnike në mbarëvajtjen e trafikut rrugor. Faleminderit të gjithëve që po kontribuojnë në jetësimin e Malishevës Urbane, ka thënë kryetari Kastrati.

May be an image of 2 people and text

Kontrolloni gjithashtu

Në fshatin Guriq të komunës së Malishevës u shënuan dy përvjetorë

Sot, në fshatin Guriq të komunës së Malishevës po shënohen dy përvjetorë, sa historik po …