KEK
Fillimi / Institucionet / Kryetari Kuçi ka pritur për vizitë zëvendësAmbasadoren e SHBA-së në Kosovë, Kelly C. Dengan

Kryetari Kuçi ka pritur për vizitë zëvendësAmbasadoren e SHBA-së në Kosovë, Kelly C. Dengan

Kryetari i komunës së Junikut Agron Kuçi, ka pritur për vizitë zëvendësAmbasadoren e Shteteve të Bashkuara te Amerikës në Kosovë, Kelly C. Dengan me bashkëpunëtorë.

Kryetari Kuçi e ka falënderuar zëvendës Ambasadoren Kelly për vizitën e sajë në komunën e Junikut, duke e njoftuar atë për punët që janë  kryer, sfidat që po përballën si institucione e sidomos me Pandeminë e virusit covid19 si dhe planet për të ardhmen.

Kontrolloni gjithashtu

Në nderim të “Epopesë së UÇK-së” Komuna e Deçanit organizojnë homazhe në Kompleksin Memorial të Dëshmorëve në Gllogjan

Të nderuar qytetarë të Komunës së Deçanit, familje të dëshmorëve, invalid dhe veteran të luftës ...