KEK
Fillimi / Institucionet / Kryetari Kuçi u prit në një takim pune nga ministrja Dumoshi

Kryetari Kuçi u prit në një takim pune nga ministrja Dumoshi

Kryetari i komunës së Junikut Agron Kuçi, u prit në takim nga Ministrja e Ministrisë së Kulturës, Rinisë dhe Sportit Vlora Dumoshi, para se cilës paraqiti projektet, sfidat dhe prioritetet e komunës së Junikut, projekte lokale këto, por me ndikim nacional dhe me impakt në zhvillimin ekonomik. Ministrja Dumoshi mirëpriti iniciativën e kryetarit Kuçi në zhvillimin e projekteve të përbashkëta dhe avancimin e bashkëpunimit ndër-institucional, duke shprehur gatishmërinë për përkrahje të vazhdueshme për komunën e Junikut.

Kontrolloni gjithashtu

Latifi: Lum kombi që ka të tillë burra trima si Shkëlzeni me shokë

Kryetari i komunës së Rahovecit Smajl Latifi përmes një shkrimi në facebook i ka kujtuar ...