KEK
Fillimi / Institucionet / Pensionohet profesori Ilmi Muçaj

Pensionohet profesori Ilmi Muçaj

Me një ceremoni në ambientet e  Shkollës së Mesme Teknike “Tafil Kasumaj” në Deçan, ku i pranishëm ishte edhe kryetari i komunës së Deçanit Bashkim Ramosaj, drejtori i Drejtorisë Komunale te Arsimit Bekim Vishaj, dhe bashkëpunëtor të tjerë të cilët në koordinim me drejtorin e kësaj shkolle Zenel Kasumaj, ndanë mirënjohje te veçantë ,,Për kontributin e dhënë në edukimin dhe arsimin e brezave të rinj’’. Profesori Ilmi Muçaj ishte mësimdhënës i lëndës së historisë në Shkollën e Mesme Teknike “Tafil Kasumaj” në Deçan, ishte shembull më i mirë i një patrioti, miku, kolegu dhe mësimdhënësi të dashur, për të gjithë.

Kontrolloni gjithashtu

Latifi: Lum kombi që ka të tillë burra trima si Shkëlzeni me shokë

Kryetari i komunës së Rahovecit Smajl Latifi përmes një shkrimi në facebook i ka kujtuar ...