KEK
Fillimi / Institucionet / Kryetari Kuçi, uron besimtarët me rastin e festës e Kurban Bajramit

Kryetari Kuçi, uron besimtarët me rastin e festës e Kurban Bajramit

Kryetari i komunës së Junikut Agron Kuçi, me rastin e festës së Kurban Bajramit i ka uruat të gjithë besimtarët e besimit Islam, ai ndër të tjera ka thënë:

Bashkëqytetar të dashur, miq të nderuar dhe ju besimtar të devotshëm!

Në këtë mot korone, të bashkuar me besim në Zotin, Uroj të keni shëndet, dashuri, begati dhe mbarësi në familjet tuaja !

Me Fat Kurban Bajrami !!

Kontrolloni gjithashtu

MBLEDHJA E RADHËS E SHTABIT EMERGJENT KOMUNAL NË JUNIK

Shtabi Emergjent në komunën e Junikut ka mbajtur mbledhjen e radhës për të diskutuar gjendjen ...