KEK
Fillimi / Institucionet / Kryetari Kuçi uron të gjithë shqiptarët me rastin e 28 nëntorit

Kryetari Kuçi uron të gjithë shqiptarët me rastin e 28 nëntorit

Kryetari i komunës së Junikut Agron Kuçi, me rastin e 28 nëntorit, ditës së Flamurit tonë Kombëtar, Ditëlindjes së komandantit legjendar Adem Jashari, Daljes parë publike e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, i uron të gjithë qytetarët e komunës së Junikut dhe gjithë shqiptarët kudo ku janë. Lavdi dhe nderim për të gjithë Heronjtë, Dëshmorët dhe Martirët e kombit tonë.

Shëndet dhe gjitha të mirat në familjet tuaja, Urime! Ka thënë kryetari Kuçi në urimin e tij.

Kontrolloni gjithashtu

MBLEDHJA E RADHËS E SHTABIT EMERGJENT KOMUNAL NË JUNIK

Shtabi Emergjent në komunën e Junikut ka mbajtur mbledhjen e radhës për të diskutuar gjendjen ...