kek
tv dielli
MIT
Airport Adem Jashari
Fillimi / Lajmet / Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, priti në takim, kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, priti në takim, kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, priti në takim, kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, priti në takim, Kryeministrin e Republikës së Shqipërisë, Edi Rama. Në një takim shumë miqësor u diskutua për zhvillimet e fundit politike në Kosovë.  Dëgjova rekomandimet dhe kritikat miqësore që i përcolli për të mirën dhe të ardhmen e Kosovës”, tha kryetari Ahmeti. Kryeministri Rama shprehu kënaqësinë e tij që e vizitoi Ahmetin pikërisht në godinën e Komunës e Prishtinës dhe e falenderoi atë për mikëpritjen vëllazërore.

Kontrolloni gjithashtu

Rasim Lajiq: Aplikimi i reciprocitet, të paralajmëruar nga Kosova, është më i keq sesa taksa prej 100 për qind

Ministri serb, Rasim Lajiq, duke folur për qarkullimin e mallrave, pas heqjes së taksës më ...