Airport Adem Jashari
mbpzhr 2018
valamobile
kek
MIT
akp deri me 5 maj
Fillimi / Institucionet / Kryetari Ramosaj ka nënshkruar marrëveshje mirëkuptimi me Ministrinë e Zhvillimit Rajonal

Kryetari Ramosaj ka nënshkruar marrëveshje mirëkuptimi me Ministrinë e Zhvillimit Rajonal

Kryetari i komunës së Deçanit Bashkim Ramosaj, së bashku me Ministrin e Ministrisë së Zhvillimit Rajonal Rasim Demiri, kanë nënshkruar marrëveshje mirëkuptimi nga programi për zhvillim rajonal në vlerë 200 mijë €, me destinim për elektrifikimin e bjeshkëve. U zotova se projektin “Zhvillimi i turizmit në bjeshkët e Deçanit”, do ta realizoj dhe do ta përfundoj në mënyrën më të mirë të mundshme, është shprehur kryetari Ramosaj!

Kontrolloni gjithashtu

Komuna e Rahovecit vazhdon aktivitetet për shënimin e 22 Prillit Ditës Ndërkombëtare të Tokës

Në prani të kryetarit të komunës së Rahovecit, Smajl Latifit, nënkryetarit Fatmir Iska, drejtor të ...