Airport Adem Jashari
akp deri me 5 maj
mbpzhr 2018
valamobile
MIT
kek
Fillimi / Lajmet / Nesër në Fierzë të Pejës nderohen dëshmorët dhe martirët e kombit nga ky fshat
Nesër në Fierz të Pejës nderohen dëshmorët dhe martirët e kombit nga ky fshat

Nesër në Fierzë të Pejës nderohen dëshmorët dhe martirët e kombit nga ky fshat

Nesër me 18 prill 2019 prej orës 11:00 bëhen homazhe tek varrezat e fshatit Fierzë (ish Novosellë) me ç’ u shënohet 20 vjetori i rënies heroike të dëshmorëve: Ramiz Brahimaj e Sherif Brahimaj dhe martirëve: Nemke Brahimaj, Rexhep Brahimaj, Mursel Brahimaj dhe Milazim Pelaj, thuhet në njoftim.

Kontrolloni gjithashtu

BSPK më 1 maj do të organizojë protesta kundër vdekjeve në vendin e punës

BSPK më 1 maj do të organizon protestë kundër vdekjeve në vendin e punës

Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës më 1 maj të këtij viti, në Ditën ...