Airport Adem Jashari
MIT
kek
Fillimi / Institucionet / Kupa memoriale në not “Esmir Shala” mbahet më 25.07.2019 në pishinat e Banjës

Kupa memoriale në not “Esmir Shala” mbahet më 25.07.2019 në pishinat e Banjës

 

Klubi i notit “Besa” Banjë, në bashkëpunim me Drejtorinë për Kulturë, Rini dhe Sport në Komunën e Malishevës dhe Federatën e Notit të Kosovës, organizon garën tradicionale Kupa Memoriale “Esmir Shala”- edicioni i pestë, që do të mbahet me datën 25.07.2019 në ora 10:00, në  Banjë të Malishevës.

Kontrolloni gjithashtu

NJOFTIM PUBLIK LIDHUR ME PROJEKT-STATUTIN E ANSAMBLIT ARTISTIK TË KËNGËVE DHE VALLEVE NË KOMUNËN E DEÇANIT

Projekt-Statuti i Ansamblit Artistik të Këngëve dhe Valleve në Komunën e Deçanit do të jet ...