valamobile
MIT
Airport Adem Jashari
kek
mbpzhr grante
Fillimi / Institucionet / MINISTRI LEKAJ PJESË E CEREMONISË SË DIPLOMIMIT TË GJENERATËS SË IV TË STUDENTËVE KOSOVAR NË LIMAK ASI

MINISTRI LEKAJ PJESË E CEREMONISË SË DIPLOMIMIT TË GJENERATËS SË IV TË STUDENTËVE KOSOVAR NË LIMAK ASI

Ministri i Infrastrukturës Pal Lekaj, të mërkurën mori pjesë në ceremoninë e diplomimit të gjeneratës së katërt të studentëve nga Kosova në Limak ASI. Lekaj përgëzoi studentët për aftësimin profesional që do të pasohet me punësim në Aeroportin Ndërkombëtar ,,Adem Jashari’’. Me rastin e kësaj ceremonie që u mbajt në Stamboll të Turqisë, ministri Lekaj pranoi mirënjohje nga konsorciumi Limak dhe universiteti Bogaziçi, për kontribut në mbarëvajtjen e edicionit të katërt të programit të Limak ASI.

Kontrolloni gjithashtu

Edhe fshati Burim bëhet me kryesi dhe kryetar të ri

Ka vazhduar mbajtja e zgjedhjeve në fshatrat e Komunës së Malishevës, me qëllim të zgjedhjes ...