mbpzhr 2018
akp deri me 1 prill
valamobile
Fillimi / Institucionet / Muharremaj: “Jemi pranë qytetarëve në çdo kohë”

Muharremaj: “Jemi pranë qytetarëve në çdo kohë”

Reshjet e borës kanë rifilluar edhe sot, madje në disa vende malore me intensitet më të shtuar. Kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj, ka vizituar disa nga fshatrat e kësaj Komune dhe ka premtuar para banorëve të fshatit Kosterc se do të jetë gjithmonë pranë qytetarëve në çdo kohë dhe në çfarëdo situate. Kryetari ka parë që në këtë fshat të gjitha rrugët janë të kalueshme edhe pas rifillimit të reshjeve të borës.

Kontrolloni gjithashtu

Në 20-vjetorin e rënies së tyre, Komuna e Skenderajt nderon dëshmorët e kombit Beqir Meha e Ajet Beqiri

Kryetari i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, nënkryetari Nuredin Lushtaku, drejtorët komunalë, familjarë, përfaqësues të ...