Nënkryetari Lushtaku ka vizituar Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare në Skenderaj

Nënkryetari i komunës së Skenderajt Sami Lushtaku sot në mëngjes ka vizituar Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare në Skenderaj, për të parë nga afër gjendjen në këtë institucion shëndetësor. Nënkryetari Lushtaku ka shkruar:

“Takim pune që në mëngjes në Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare në Skenderaj, për të parë nga afër ecurinë e punëve, kapacitetet e shërbimeve shëndetësore dhe reformat e domosdoshme, për t’i dhënë përgjigje të merituar secilit qytetar që troket në derën e këtij institucioni të shëndetësisë primare!”

May be an image of 3 people, people standing and indoor

Kontrolloni gjithashtu

KRYETARI LATIFI TAKON FORCAT E SIGURISË SË KOSOVËS

Pjesëtarët e Gardës Kombëtare me kuadrot profesionale xheniere, OR-6 Fitim ZULLUFI, OR-6 Naim BEKA, OR-5 …