MIT
mbpzhr 2018
Airport Adem Jashari
kek
Fillimi / Njoftime / Nesër nderohet heroi i kombit gjeneralmajor Bedri Shala në 21 vjetorin e rënies heroike të tij
Nesër nderohet heroi i kombit gjeneralmajor Bedri Shala

Nesër nderohet heroi i kombit gjeneralmajor Bedri Shala në 21 vjetorin e rënies heroike të tij

Në emër të familjes se heroit të kombit gjeneralmajor Bedri Shala njoftojmë miqtë, shokët, bashkluftëtaret dhe të gjithë të interesuarit se me datën 10 gusht 2019 në orën 10:00 bëhen homazhe tek Varrezat e Dëshmorëve në Kompleksin Memorial në Marinë të Skenderajt me rastin e 21 vjetorit të rëniës së heroit. Homazhet dhe nderimet vazhdojnë tek shtatorja e heroit në sheshin “Fehmi Lladrovci” në Drenas në orën 11:00. Gjithashtu në orën 14:00 bëhet vizitë përmendorës së heroit të kombit gjeneralmajor Bedri Shala në Junik. Pjesëmarrja juaj na nderon.

Kontrolloni gjithashtu

Pas një sëmundje të shkurtër ka ndërruar jetë në moshën 84-vjeçare veterani i arsimit dhe i luftës, Bajram Mehmetaj

Pas një sëmundje të shkurtër ka ndërruar jetë në moshën 84-vjeçare veterani i arsimit dhe i luftës, Bajram Mehmetaj

Pas një sëmundje të shkurtër ka ndërruar jetë në moshën 84-vjeçare Bajram (Rrustem) Mehmetaj, ish të burgosurit ...