Airport Adem Jashari
MIT
kek
mbpzhr 2018
Fillimi / Lajmet / Pas mesnatës një zjarr ka rënë në Gjykatën Themelore të Pejë ku ka shkaktuar dëme të konsiderueshme materiale
Pas mesnatës një zjarr ka rënë në Gjykatën Themelore të Pejë ku ka shkaktuar dëme të konsiderueshme materiale

Pas mesnatës një zjarr ka rënë në Gjykatën Themelore të Pejë ku ka shkaktuar dëme të konsiderueshme materiale

Në orët a para të mesnatës një zjarr ka rënë në Gjykatën Themelore të Pejës. Dëmet mendohet se janë të konsiderueshme si në materiale, letra, arkiv ashtu edhe në teknikë. Policia Rajonale e Pejës, Brigada e Zjarrfikësve të Pejës, Eksperti i Zjarreve dhe prokurori i Shtetit menjëherë i janë përgjigjur vendit të ngjarjes. Zjarri është arritur të sanohet falë zjarrfikësve për të mos u përhapur në përmasa shkatërruese. Shkaqet e zjarrit zyrtarisht nuk dihen.

Kontrolloni gjithashtu

PSD e shpreh mbështetjen e saj për vendimin e KShC-së për mos akreditimin e tri universiteteve publike

PSD e shpreh mbështetjen e saj për vendimin e KShC-së për mos akreditimin e tri universiteteve publike

Partia Socialdemokrate ka shprehur mbështetjen e saj për vendimin e Këshillit Shtetëror të Cilësisë për ...